با تکیه بر علم مهندسی پزشکی کشور

توانسته ایم تخصص بومی را نهادینه کنیم .

معرفی شرکت

شرکت سانیار طب ایرسا با بیش از 1 دهه سابقه در زمینه تجهیزات پزشکی با کیفیتی برتر در خدمت جامعه پزشکی است.

جوانه زدن و تولد

شرکت سانیار طب ایرسا از سال 1390 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه تجهیزات پزشکی آغاز کرد و در حال حاضر به یک هلدینگ بزرگ و منسجم تبدیل شده است که در بین رقبای داخلی، بزرگترین مجموعه و پیشرفته ترین تکنولوژی تولید را دارا می باشد.

اولین قدم

شرکت سانیار طب ایرسا در اولین قدم خود ، دو دستگاه RF الکتروسرجری و میکرودرم ابریژن را در سال 1390 تولید کرد و پا به عرصه تجهیزات پزشکی در زمینه پوست و زیبایی گذاشت و با تولید کاملا ایرانی به عنوان اولین تولیدکننده دستگاههای پوست و زیبایی شناخته شد.

رقابت جهانی

در سال 1394 با تولید ایرساپن، اولین میکرونیدلینگ ایرانی با نمونه های خارجی برندهای معروفی چون Dermapenآمریکا,Cosmapenفرانسه و Amiea آلمان وارد رقابت شد و با کیفیت برتر و خدمات پس از فروش ویژه توانست 50% بازار داخلی این محصول را از آن خود کند.

روند تولید

شرکت سانیار طب ایرسا با گسترش واحد R&D خود توانسته تا سال 1399 بیش از 20 محصول (لیزر الکس  دایود،RF پلاسما ،RF جراحی، میکرودرم ابریژن ، کربوکسی، لیزر الکساندرایت، هایفو،RF فرکشنال،RF لاغری و … ) در زمینه دستگاههای پوست و زیبایی و درمانی به بازار عرضه کند.

ورود به حوزه درمانی و بیمارستانی

شرکت سانیار طب ایرسا با ورود ویروس کرونا به کشور، روی دستگاههای اکسیژن ساز خانگی شروع به فعالیت کرد. و توانست با تولید این محصول وارد حوزه درمان کشور شود و به بیمارانی که با کرونا دست و پنجه نرم می کنند در منزل خدمات رسانی کند.

روند پیشرفت

شرکت سانیار طب ایرسا با یک دهه سابقه، در حال حاضر با 475 پرسنل در واحدهای تولید، فنی و پشتیبانی، اداری و فروش به عنوان بزرگترین هلدینگ تجهیزات پزشکی کشور در حال خدمات رسانی است.

چشم اندازها

شرکت سانیار طب ایرسا تحت برند STi با تولید دستگاههای با کیفیت و گارانتی بدون قید و شرط، تلاش در جهانی شدن این برند دارد و قصد دارد پا به عرصه رقابت های بین المللی بگذارد و جایگاه خود را در کنار شرکت های دوست و همکار همچونHealth Care,Philips,Siemens,Medtronic و Jonson &Jonson پیدا کند و بتواند در سطح بین الملل به صنعت پزشکی خدمت کند و با به کارگیری نیروی متخصص و فنی سهم بزرگی در رفع بیکاری جوانان کشور داشته باشد.

سخن آخر

مدیران این شرکت سعی در تولید محصولات با کیفیت و گارانتی کامل و بی عیب و نقص دارند و از هموطن های عزیز و متخصصان حوزه درمان انتظار حمایت و پشتیبانی را دارند.